Временска прогноза
No data available
Београд
--- °C
Weather details

Medeni dani u Institutu za transfuziju krvi Srbije

Mirjana Knežević

Institut za transfuziju krvi Srbije, stručni saradnik na motivaciji i organizaciji dobrovoljnih davalaca krvi

DAR PRIRODE = DAR ŽIVOTA

 

 

Društvo pčelara Beograd, u čast obeležavanja 122 godine od osnivanja, obradovaće sve davaoce krvi koji budu donirali krv u Institutu za transfuziju krvi Srbije, teglicom domaćeg meda, u četvrtak 19. novembra i petak, 20. novembra, u vremenu od 7 do 19 časova.

Svima je poznato da med povoljno utiče na poboljšanje krvne slike i opšteg zdravstvenog stanja organizma. Tokom pandemije korona virusa jako je važno da se ojača imunitet, za šta je najbolji recept upravo dar pčela.

 

 

S obzirom da živimo u zemlji krvi i meda, jer Balkan, u bukvalnom prevodu sa turskog, znači med i krv, idealna je prilika da humani gest davanja krvi povežemo sa zadovoljstvom koje budi ukus pčelinjeg proizvoda.

Pozivamo sve gradjane da svoj dan ulepšaju duplim užitkom, neprocenjivim osećajem spasavanja života, kao i pozitivnim raspoloženjem koje budi svaka kašičica meda.

 

 

 

Add comment

Претрага
Посета
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДанас103
mod_vvisit_counterЈуче322
mod_vvisit_counterОве недеље2261
mod_vvisit_counterОвог месеца7998
mod_vvisit_counterУкупно1407078