Временска прогноза
No data available
Београд
--- °C
Weather details

Tašmajdan 2020

Raša Jašović

Tradicionalna pčelarska manifestacija, 46. po redu, ''Tašmajdan 2020'', održaće se od 30. septembra do 4.oktobra. 

Zbog aktuelne epidemiološke situacije, revidirali smo program sajma. Odustali smo od svih pratećih manifestacija, u želji da izbegnemo veća okupljanja ljudi na jednom mestu. Neće biti svečanog otvaranja i kulturno - umetničkog programa. Čelnici grada, na čelu sa Andrejom Mladenovićem, pomoćnikom gradonačelnika, zajedno sa organizatorima, u sredu, u 10 časova, obići će štandove.

Nećemo organizovati popularna i veoma posećena predavanja za pčelare. Neće biti ni predavanja za gradjane.

Svi izlagaći i posetioci će morati da nose maske. Posetiocima će naši aktivisti deliti maske besplatno. Izlagaći će na svojim štandovima morati da imaju sredstva za dezinfekciju ruku. Raspored tezgi je takav da je potrebna distanca medju izlagačima obezbedjena. Organizatori će upozoravati posetioce da drže potrebnu distancu. 

Cilj nam je da pokažemo da i u ovim teškim vremenima pandemije, iz poštovanje epidemioloških mera zaštite, život može i mora da teče dalje.

 

Add comment

Претрага
Посета
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДанас85
mod_vvisit_counterЈуче390
mod_vvisit_counterОве недеље2665
mod_vvisit_counterОвог месеца1143
mod_vvisit_counterУкупно1409640