Počela online škola

Raša Jašović

Juče je počela sa radom online škola pčelarstva Društva pčelara Beograd. Na uvodnom predavanju koje je održao predsednik Društva Slobodan Čumić, bilo je prisutno 76 polaznika škole iz prve grupe. Polaznici su podeljeni u više grupa, radi lakšeg rada škole i da bi svi polaznici mogli aktivno da učestvuju u radu škole.. Naša Zoom platforma, koju smo iznajmili, moše da dopusti konekciju do 100 učesnika. Dakle, imamo još 24 slobodnih mesta, u ovoj grupi, za online školu. Svi zainteresovani još uvek mogu da se prijave kod našeg sekretara Nikole Vujoševića (tel. 0603080253) i biće rasporedjeni u neku od grupa.  Požurite, sledeći čas je već u četvrtak.