Još jednom smo donirali za pogon SPOS-a

Raša Jašović

Društvo pčelara Beograd je, 5. marta, uplatilo donaciju za pogon SPOS-a, u iznosu od 50.000 dinara. Ovo je doprinos našeg Društva što bržem završetku izgradnje pogona SPOS-a u Rači.

Podsećamo da je Društvo pčelara Beograd, prošle godine, uplatilo donaciju u iznosu od 100.000 dinara za pogon. Dakle, pogonu smo donirali 150.000 dinara. Mi smo najbrojnije društvo pčelara u Srbiji, pa je i logično da budemo najveći donatori pogona SPOS-a. Mi smo, uvek, u granicama svojih mogućnosti, kad god je to trebalo pomagali Savezu. Ne treba sumnjati da će tako biti i ubuduće.