Временска прогноза
No data available
Београд
--- °C
Weather details

Škola - prof. dr Stanimirović

Raša Jašović

U utorak, 25. februara, u školi pčelarstva, prof. dr Zoran Stanimirović, održaće predavanje o parazitima i štetočinama pčela. Prošlog utorka je profesorov asistent Uroš Glavinić održao izvanredno predavanje o bolestima pčela i pčelinjeg legla. Sledećeg utorka profesor Stanimirović zaokružuje izuzetno značajnu temu o parazitima i bolestima pčela. Bez dobrog poznavanja ove materije nema uspešnog pčelarenja. Upravo zato je potrebno da svi polaznici škole budu prisutni na sledećem predavanju.

Početak je u 18 časova, u prostorijama našeg Društva.

 

Add comment

Претрага
Посета
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДанас102
mod_vvisit_counterЈуче320
mod_vvisit_counterОве недеље1986
mod_vvisit_counterОвог месеца3153
mod_vvisit_counterУкупно1059169