Временска прогноза
No data available
Београд
--- °C
Weather details

Komercijalno pčelarenje u Australiji i Novom Zelandu

Raša Jašović

Subota, 22. februar, novo predavanje na Novom Beogradu. Dolazi nam jedan mlad pčelar, Vuk Bijelac, rodjen 1993. godine. Mlad, ali pčelari sa preko 100 društava u Srbiji. Poslednjih pet godina pčelario je u Australiji, na velikim komercijalnim pčelinjacima. Već 1. marta odlazi za Nemačku da radi na velikom komercijalnom pčelinjaku. 

Na ovom predavanju izneće svoja iskustva sa pčelarenja po Australiji i Novom Zelandu. Kako se radi tamo na velikim pčelinjacima, koje paše imaju, koliki su prinosi, koja tegnologija pčelarenja se primenjuje, koje lekove upotrebljavaju u uslovima kada nema zazimljavanja pčela i kada pčele komuniciraju sa prirodom skoro cele godine. Vuk će nam preneti svoja iskustva u pčelarenju sa drugog kraja planete. 

Dodjite, nećete se pokajati!

 

Add comment

Претрага
Посета
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДанас76
mod_vvisit_counterЈуче320
mod_vvisit_counterОве недеље1960
mod_vvisit_counterОвог месеца3127
mod_vvisit_counterУкупно1059144