Временска прогноза
No data available
Београд
--- °C
Weather details

Škola - dr Uroš Glavinić

Raša Jašović

U utorak, 18.2.2020. godine, u školi pčelarstva, biće reči o bolestima pčela. Predavač je dr Uroš Glavinić, asistent na Katedri za biologiju Fakulteta veterinarske medicine. 

Tema je izuzetno značajna, a predavač je izuzetan. Pod pažnjom prof. Stanimirovića, Urođ Glavinić postaje jedan od najboljih predavača iz oblasti pčelinjih bolesti i parazita pčela. Pre mesec dana imali smo prilike, na Novom Beogradu, da služamo, slično, izuzetno zanimljivo, izlaganje prof. Stanimirovića, asistenta Glavinića i saradnika Nemanje Jovanovića, na čemu su članovi Društva pčelara Beograd veoma zahvalni. 

 

 

Add comment

Претрага
Посета
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДанас93
mod_vvisit_counterЈуче320
mod_vvisit_counterОве недеље1977
mod_vvisit_counterОвог месеца3144
mod_vvisit_counterУкупно1059160