Временска прогноза
No data available
Београд
--- °C
Weather details

Subota - Mileta Marković

Raša Jašović

U subotu, 18. januara 2020. godine, dolazi nam, naš stari prijatelj, Mileta Marković iz Jabučja. Svi znamo da je Mileta jedan od najvećih proizvodjača matica u Srbiji. Dakle, biće reči o maticama. Mileta će govoriti o tome kako on, na svome pčelinjaku, uzgaja matice, kako formira startere, uzgajivačka društva, oplodnjake, koje uslove mora matica da ispuni, kako doći do dobre matice, kada je menjati, kada je zadržati. To nije kurs za uzgoj matica, već jedno predavanje, sažeto u 60 do 90 minuta, u kome će predavač izneti samo manji deo iz svog bogatog društva.

 

Add comment

Претрага
Посета
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДанас260
mod_vvisit_counterЈуче211
mod_vvisit_counterОве недеље2237
mod_vvisit_counterОвог месеца1029
mod_vvisit_counterУкупно1026694