Временска прогноза
No data available
Београд
--- °C
Weather details

Dodela sertifikata polaznicima Škole pčelarstva Društva pčelara "Beograd" (generacija 2018/2019)

U subotu, 21. decembra, u 10,00 časova, u sali Gradske opštine Novi Beograd, biće uručeni sertifikati polaznicima Škole pčelarstva Društva pčelara "Beograd" (generacija 2018/2019). Polaznici će tom prilikom imati priliku da čuju interesantno predavanje o propolisu kolege Slobodana Ivančajića. Čestitamo im na uspehu koji su ostvarili na testu! 

 

Add comment

Претрага
Посета
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДанас14
mod_vvisit_counterЈуче276
mod_vvisit_counterОве недеље1498
mod_vvisit_counterОвог месеца290
mod_vvisit_counterУкупно1025956