Dr Slobodan Ivančajić

U subotu, 21. decembra, održaće predavanje Slobodan Ivančajić, dugogodišnji direktor Pčelarskog kombinata PKB. Kolega Ivančajić poseduje bogatao iskustvo kada su u pitanju pčelinji proizvodi, njihov otkup, analiza kvaliteta, prerada i plasman na tržište.

Slobodan će održati predavanje o propolisu, višestruko korisnom daru medonosne pčele, kada je u pitanju preventiva bolesti i kozmetika. Govoriće o poreklu propolisa, njegovom sastavu, proizvodnji preparata na bazi propolisa i načinu njihovog čuvanja.

Dođite da čujete interesantne činjenice o propolisu od strane izuzetno stručnog api-tehnologa praktičara.

Prisustvo predavanju dozvoljeno je samo članovima Društva.