Временска прогноза
No data available
Београд
--- °C
Weather details

Saša Rakočević

U subotu, 30. novembra, dolazi nam naš dragi prijatelj Saša Rakočević, iz Aleksinca. Pre četiri godine smo ga slušali, ostavio je sjajan utisak. Sada će nam pričati kako, sa uspehom, pčelariti na dva, prilično udaljena, pčelinjaka. Jedan Sašin pčelinjak je kod Aleksinca. Pre par godina smo ga posetili i videli lepo uredjen pčelinjak. Medjutim, skoro sto Sašinih košnica se nalazi u Crnoj Gori. Sada će nam  Saša govoriti kako, sa uspehom, pčelariti na dva, prilično udaljena, pčelinjaka. Od velikih pčelara, kao što je Saša, uvek ima šta da se nauči.

Početak, kao i obično, u 10 časova.

 

Add comment

Претрага
Посета
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДанас403
mod_vvisit_counterЈуче584
mod_vvisit_counterОве недеље1524
mod_vvisit_counterОвог месеца11070
mod_vvisit_counterУкупно1090437