Временска прогноза
No data available
Београд
--- °C
Weather details

Prvo predavanje - o alergijama u pčelarstvu

Raša Jašović

U subotu, 23. novembra, počinju predavanja za članove Društva pčelara Beograd. Prvo predavanje održaće naš veliki prijatelj dr Vidoje Kulić iz Sombora. Dr Kulić govoriće o alergijama u pčelarstvu, sa posebnim osvrtom na alergiju na pčelinji otrov. Takodje, biće reči i o pravilnoj upotrebi pčelinjih proizvoda, o čemu je dr Kulić pisao i u svojim knjigama.

Predavanje je obavezno za polaznike škole pčelarstva, koje će dr Kulić upoznati sa svim mogućim posledicama alergije koja se može javiti nakon pčelinjeg uboda.

 

 

 

Predavanje, kao i predhodnih godina, počinje u 10 časova, u sali opštine Novi Beograd. Tom prilikom obeležićemo i Dan društva. Podsećamo da je Društvo pčelara Beograd osnovano 12. novembra 1898. godine i da slavi 121 godinu svog postojanja.

Ulaz je dozvoljen samo članovima društva.

 

Add comment

Претрага
Посета
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДанас423
mod_vvisit_counterЈуче584
mod_vvisit_counterОве недеље1544
mod_vvisit_counterОвог месеца11090
mod_vvisit_counterУкупно1090457