Временска прогноза
No data available
Београд
--- °C
Weather details

U BEOGRADU FORMIRAN LOKALNI OPERATIVNI TIM ZA SUZBIJANJE KRAĐA KOŠNICA

U vreme trajanja 45. Međunarodnog sajma pčelarstva “Tašmajdan 2019”, u subotu 05. oktobra formiran je LOT Beograd i okolina, koji broji 7 članova (pripadnici MUP-a, penzionisani pripadnici i savesni, požrtvovani pčelari koji su se već dokazali u obavljanju obaveza na terenu). Pokrivena su sledeća naselja i mesta: Batajnica, Bojčin, Čukarica,  Makiš, Ripanj,  Barajevo, Avala, Grocka, Borča i Kovilovo. LOT ima tendenciju proširivanja i dobrodošli su svi zainteresovani i voljni da pomognu kao spona između oštećenih pčelara i nadležnih državnih institucija (MUP, Veterinarska inspekcija.....). Koordinatori tima su:

Raša Jašović 060/30-80-262 i Raša Stojanović 060/344-0192 Ова адреса ел.поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели  

 

Add comment

Претрага
Посета
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДанас134
mod_vvisit_counterЈуче343
mod_vvisit_counterОве недеље1680
mod_vvisit_counterОвог месеца10127
mod_vvisit_counterУкупно1044354