Временска прогноза
No data available
Београд
--- °C
Weather details

Selekcija medonosnih pčela

Ovako glasi tema predavanja koje će biti održano u subotu, 1 decembra, u sali opštine Novi Beograd, sa početkom u 10 časova. Dolazi nam predavač koji je izuzetno kompetentan, kada je u pitanju selekcija u pčelarstvu, Čuli smo da ga drugi hvale. Do sada nije govorio pred pčelarima Društva pčelara Beograd.

 Iz Apicentra nam stiže Predrag Stojanović, asistent profesora Kulinčevića. Šta radi i čime se bavi Apicentar i prof. Kulinčevič, pčelarima nije potrebno objašnjavati. Zato, dragi pčelari, dođite u subotu na Novi Beograd i poslušajte šte nam poručuje Predrag Stojanović, predavač SPOS-a.

 Još jednom - subota, 1. decembar, 10 časova, sala na Novom Beogradu.

 

Raša Jašović

 

Add comment

Претрага
Посета
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДанас141
mod_vvisit_counterЈуче919
mod_vvisit_counterОве недеље1060
mod_vvisit_counterОвог месеца30947
mod_vvisit_counterУкупно1025517