Временска прогноза
No data available
Београд
--- °C
Weather details

Subota - dr Biljana Stamenković

Raša Jašović

U subotu, 26. januara, u sali na Novom Beogradu, dr Biljana Stamenković održaće predavanje na temu: „Apitehničke mere u procesu formiranja jakih pčelinjih zajednica, sa osvrtom na značaj kvaliteta matica“.

Biljanu svi znamo, ali za početnike u pčelarstvu samo da napomenem : Bilja je jedan od najvećih odgajivača matica u Srbiji, izuzetan predavač, pčelari sa preko 300 košnica, član Društva pčelara Beograd.

Početak predavanja je u 10 časova.

 

 

Add comment

Претрага
Посета
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДанас1157
mod_vvisit_counterЈуче1152
mod_vvisit_counterОве недеље9236
mod_vvisit_counterОвог месеца29884
mod_vvisit_counterУкупно1024455