Временска прогноза
No data available
Београд
--- °C
Weather details

Predavanje na N. Bgd "Moj način pčelarenja sa LR košnicom"

Raša Jašović

U subotu, 24. novembra, naš član, Radovan Kolundžić, održaće predavanje na temu "Moj način pčelarenja LR košnicom". Popularni Rale je slično predavanje našim pčelarima održao pre par godina i tada je, svojim originalnim rešenjima, privukao izuzetnu pažnju pčelara. Iza ovog predavanja stoji 30 godina rada u pčelarstvu i 350 pčelinjih društava. Dakle, od pametnog i iskusnog pčelara imamo šta da čujemo.

Da ponovimo: subota, 24. novembar, sa početkom u 10 časova, sala opštine Novi Beograd.

 

 

Add comment

Претрага
Посета
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДанас624
mod_vvisit_counterЈуче902
mod_vvisit_counterОве недеље5961
mod_vvisit_counterОвог месеца14215
mod_vvisit_counterУкупно749041