Predavanja na Novom Beogradu počinju 17. novembra

Raša Jašović

Zimski ciklus predavanja za članove Društva pčelara Beograd počinje 17. novembra. Termin, mesto i vreme održavanja predavanja ostaju isti kao i proteklih godina. Dakle, u subotu, 17. novembra, sa početkom u 10 časova, u sali opštine Novi Beograd, počinjemo sa predavanjima.

Popularni diskusioni klubovi održavaće se, kao i ranijih godina, četvrtkom, u 18 časova, u prostorijama našeg društva, u Molerovoj ulici, br. 13. Počinjemo u četvrtak, 22. novembra.

Škola pčelarstva počinje u utorak, 6. novembra, u 18 časova. Nastava će se odvijati u prostorijama Društva pčelara Beograd.