Временска прогноза
No data available
Београд
--- °C
Weather details

Škola uzimljavanje

Raša Jašović

U utorak, 21.1.2020. godine, u školi pčelarstva, na redu je predavanje o uzimljavanju pčelinjih društava. Stara pčelarska izreka glasi: ''Kako si zazimio, tako ćeš vrcati''. Predavač je Slobodan Cvitkovac. Tema je izuzetno značajna, obuhvata ceo niz radnji i mera koje pčelar preduzima da bi pčelinje društvo što bezbolnije prošlo kroz najteži period svog bivstvovanja - zimu.

Veliki poznavalac pčelarstva, izuzetan predavač, Slobodan Cvitkovac, polaznicima škole će objasniti šta to treba, još u avgustu, da rade, da bi, u proleće, imali društva koja bi mogla da se razviju u proizvodne zajednice.

 
Претрага
Посета
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДанас59
mod_vvisit_counterЈуче320
mod_vvisit_counterОве недеље1943
mod_vvisit_counterОвог месеца3110
mod_vvisit_counterУкупно1059127