Počela online škola

Raša Jašović

Juče je počela sa radom online škola pčelarstva Društva pčelara Beograd. Na uvodnom predavanju koje je održao predsednik Društva Slobodan Čumić, bilo je prisutno 76 polaznika škole iz prve grupe. Polaznici su podeljeni u više grupa, radi lakšeg rada škole i da bi svi polaznici mogli aktivno da učestvuju u radu škole.. Naša Zoom platforma, koju smo iznajmili, moše da dopusti konekciju do 100 učesnika. Dakle, imamo još 24 slobodnih mesta, u ovoj grupi, za online školu. Svi zainteresovani još uvek mogu da se prijave kod našeg sekretara Nikole Vujoševića (tel. 0603080253) i biće rasporedjeni u neku od grupa.  Požurite, sledeći čas je već u četvrtak.

Online škola pčelarstva

Mr Slobodan Čumić, predsednik Društva pčelara Beograd

Poštovani,

Društvo pčelara Beograd organizuje online ŠKOLU PČELARSTVA za sve svoje članove i one koji žele to da postanu.

Predavači su eminentni stručnjaci iz oblasti pčelarstva:

prof. dr Zoran Stanimirović,

dr Biljana Stamenković,

doc. dr Uroš Glavinić,

Slobodan Cvitkovac,

Raša Jašović.

Nastava će se održavati uzivo, utorkom i četvrtkom, od 18 - 20 časova, pomoću ZOOM aplikacije. Nakon završenog predavanja polaznici škole mogu postavljati pitanja predavaču kojeg slušaju.Praćenje predavanja možete vršiti putem mobilnih telefona ili računara, pritiskom na link koji ćete dobiti na email. Potrebno je da imate samo svoju mail adresu i internet, a nije potrebno posebno znanje iz računarstva.

Postanite pčelar

Društvo pčelara Beograd i ove godine, u uslovima pandemije, organizuje školu pčelarstva. Ovog puta ''online''. Predavači naše škole spadaju medju najbolje predavače iz oblasti pčelarstva u Srbiji - prof. dr Stanimirović, doc. dr Glavinić, dr B. Stamenković, S. Cvitkovac, dr G. Popović, da ne nabrajamo dalje.

Škola počinje do kraja januara ove godine. U toku su završne pripreme za tehničko organizovanje nastave.